Kontakt


Maria Wolniewicz
maria@parapsycholog.pl

przyjęcia:
wtorek i czwartek
11:00 - 18:00
zapisy: od 10:00

ul. Szewska 68/2
50-139 Wrocław

tel. (71) 322 31 31
kom. 605 32 70 76

Słowo Wrocławian o Marii

W samym centrum Wrocławia, bo jak inaczej nazwać ulicę Szewską, można spotkać się z kimś zupełnie wyjątkowym. Z kimś, dla kogo niemożliwe staje się możliwe, a przyszłość jest jasna niemal tak, jak przeszłość. W samym centrum Wrocławia znajduje się miejsce niezwykłe – Centrum Naturoterapii „Maria”, które od wielu lat prowadzi Pani Maria Wolniewicz.

 

O Pani Marii można mówić wiele i, proszę uwierzyć, jej temat naprawdę jest niemal nie do wyczerpania. Maria Wolniewicz jest terapeutką, psychologiem i jasnowidzem. Od dziecka posiada nadzwyczajny dar uzdrawiania i jasnowidzenia. Widzi aurę oraz energię. Dwukrotnie przeżyła śmierć kliniczną; pierwszą w wieku 14 lat. Właśnie pod wpływem tego wydarzenia zaczęła systematyzować i porządkować swoje zdolności tak, by swobodnie mogła nad nimi panować. Według Pani Marii zasoby uzdrawiającej energii wokół nas są przez każdego do przyjęcia. Grunt, by wiedzieć, jak z nich skorzystać. Owe zasoby energii mogą pomóc w pozbyciu się niektórych cierpień fizycznych. Trzeba tylko wiedzieć, jak z nich korzystać. W wielu przypadkach jest tak, że sami sobie kreujemy choroby; powstaje wówczas tzw. czynnik psychosomatyczny. Pani Maria praktykuje także pomoc polegającą na zachęcaniu do wyrzucenia choroby, co pomaga leczyć różne, często bardzo ciężkie, choroby.

 

Maria Wolniewicz jest osobą, która każdego człowieka traktuje indywidualnie. Jest pełna życzliwości dla wszystkich ją odwiedzających, zwłaszcza dla dzieci. Po jej terapii dzieci z urazami poporodowymi  odzyskują zdrowie, często unikają porażenia, niedowładów, zaczynają mówić czy słyszeć. Dorośli także mogą podlegać wspomaganiu energetycznemu, jednak, z uwagi na to, iż myślą negatywnie, są znacznie trudniejszymi pacjentami. Pani Maria jest jedną z niewielu bioterapeutek, które ściśle współpracują z tzw. medycyną konwencjonalną. Celem przybliżenia i pogłębienia wiedzy z onkologii, ukończyła kurs u prof. Wirgi, poznała także znaną na świecie metodę wizualizacji prof. onkologa, psychiatry – Carla Simontona.

 

Maria Wolniewicz zaleca swoim pacjentom stosowanie preparatów ziołowych, naturalnych środków wspomagających na bazie owoców, roślin i kopalin. Jest zwolenniczką medycyny chińskiej.

 

Dla psychoterapeutki człowiek stanowi zamkniętą całość, którą trzeba traktować kompleksowo, z uwagi na co współpracuje z najlepszymi radiestetami, bioterapeutami, masażystami, psychologami. Dodatkowo sama prowadzi kursy duchowego uzdrawiania, a także organizuje wyjazdy zdrowotne. Wyznaje zasadę, iż trzeba stawiać na jakość, nie na ilość, dlatego też prowadzone przez nią grupy są stosunkowo niewielkie. Pani Maria prowadzi także doradztwo życiowe i biznesowe, które tak znane i cenione są na Zachodzie. Z Panią Marią będzie można się spotkać podczas Wrocławskich Spotkań Niezwykłości (15-17.02.), gdzie wygłosi wykład.

 

Recepta Marii na życie: „Myśl człowieka jest twórczym, artystyczny pędzlem umysłu, paletą barw – to nasze czakry – malują kolory naszej aury życia w zależności od proporcji duszy, ciała i umysłu. Dlatego rozwija w sobie siłę woli, by w nagłym nieszczęściu mogła być dla Ciebie tarczą ochronną.”

Najbliższe spotkania
Brak najbliższych spotkań
Produkty naturalne i zioła
Minerały