Kontakt


Maria Wolniewicz
maria@parapsycholog.pl

przyjęcia:
wtorek i czwartek
11:00 - 18:00
zapisy: od 10:00

ul. Szewska 68/2
50-139 Wrocław

tel. (71) 322 31 31
kom. 605 32 70 76

Rozmowa o Mieczysławie

W gabinecie "MARIA" przyjmuje pacjentów znany i doświadczony healer Mieczysław PACANEK. Jest nielicznym bioenergoterapeutą w Polsce, który z oczekiwanym skutkiem leczy zadawnione silne migreny; nawet kilkuletnie. Radiestezyjnie określa cieki wodne w pomieszczeniach, pomagając w doborze odpowiednich odpromienników.

Radiestezyjnie dobiera też starannie preparaty ziołowe, które likwidują (po bioterapii) nawet najcięższe schorzenia.
Osoby, które trafiają do wrocławskiego uzdrowiciela -czy to dorośli czy też dzieci, podczas zabiegów widzą jasność lub rozmaite kolory, albo wydaje im się, że fruwają w tunelu pełnym światła.

Dzieci po urazach poporodowych, znerwicowane nastolatki, dorośli z depresjami, lękami, kobiety źle znoszące meneopauzę, uczniowie i studenci przed egzaminami, wszyscy oni wracają za sprawą pana PACANKA do równowagi, uspokajają się, zapamiętują nauczone definicje i koncentrują się.
Po zabiegu u wrocławskiego uzdrowiciela ustępują: moczenie nocne, migreny, nerwice, kłopoty ze słuchem i szereg innych schorzeń.

Pan Mieczysław zdobywa sobie coraz więcej pacjentów, a zwłaszcza ludzi starszych, którzy potrzebują szczególnej pomocy i opieki. Specjalizuje się we wspomaganiu leczenia tradycyjnego tzn. lekarz plus bioterapeuta, a zwłaszcza w bardzo ciężkich schorzeniach jakimi są nowotwory płuc.
Dzięki zabiegom pana Mieczysława duży procent tych pacjentów powraca do zdrowia.

Najbliższe spotkania
Brak najbliższych spotkań
Produkty naturalne i zioła
Minerały