Kontakt


Maria Wolniewicz
maria@parapsycholog.pl

przyjęcia:
wtorek i czwartek
11:00 - 18:00
zapisy: od 10:00

ul. Szewska 68/2
50-139 Wrocław

tel. (71) 322 31 31
kom. 605 32 70 76

Maria i Mieczysław - Halerzy

Znana nie tylko z licznych artykułów prasowych i programów telewizyjnych w całym kraju i zagranicą, wrocławska psychoterapeutka, parapsycholog i jasnowidz Maria Wolniewicz - posiada nadzwyczajny dar jasnowidzenia i uzdrawiania.
Od wielu też lat wykorzystuje go, pomagając ludziom chorym i zagubionym. Dar ten otrzymała w spadku rodzinnym po babci Marii Wolniewicz i od Boga - w czasie dwóch śmierci klinicznych w wieku 14 i 28 lat.
Jako dziecko widziała poświaty wokół ludzi, i przedmiotów, zwierząt, poruszała się przez wiele lat w świecie kolorów i energii. Po doświadczeniach ze śmiercią kliniczną poukładała sobie wartości i wiedzę, którą dostała. - Kiedy byłam po tamtej stronie - mówi Maria - Świetlista Istota powiedziała mi i pokazała, że nie jesteśmy jedynymi istotami żyjącymi w tym świecie. Obok nas istnieją jeszcze 24 inne cywilizacje. Jeżeli więc mowa o naszym pierwszeństwie we Wszechświecie, to owszem, mamy je, lecz jedynie w największym zagęszczeniu materii jakim jest nasze ciało. Ciało służy rozwojowi duchowemu, a nie tylko temu, że je mamy fizycznie. Bóg nigdy nie karze. On kocha ludzi, jest bowiem Bezmiarem Miłości i nie tylko dla Ziemian?
Ponieważ myśl jest energią, sami kreujemy własne nieszczęścia i choroby - produkując negatywne myśli. Podobne - przyciąga podobne. Zasoby uzdrawiającej energii wokół nas, są przez każdego do przyjęcia, niewielu jednak o tym wie i chce z tego skorzystać, np. stymulując proces samoleczenia, który potrafi czynić cuda w naszym fizycznym ciele.
Jest obok nas świat istot wyższego rzędu (astralnych), - ciągnie dalej MARIA - "które my nazywamy aniołami. Każdy z nas w momencie przyjścia na świat dostaje od Stwórcy na całe życie swojego przewodnika - Anioła Stróża. Gdy zwrócimy się do niego o pomoc dostajemy ją.
Uczę ludzi kontaktu z aniołami i do tego wołam delfiny. Delfiny to delikatne istoty astralne, których wiedza jest ogromna i możliwości energetyczne uzdrawiające, ponieważ są to dusze Atlantów z Atlantydy. - mówi pani MARIA. MARIA przeprowadza przepiękne medytacje z delfinami, na których ludzie płaczą, śmieją się, wracają do zdrowia, gdzie MARIA tylko w sobie znany sposób wprowadza grupę pod wodę i fizycznie (jest to realne odczucie) pływają z delfinami, które widzą.
O MARII mówi się często i pisze: "to ta od delfinów i aniołów". Zawsze uśmiechnięta i pełna życzliwości dla ludzi, zwłaszcza dla dzieci. Dzieci po urazach poporodowych odzyskują pod dotknięciem ręki Marii zdrowie, znika porażenie, niedowłady, wodonercze, wodogłowie. Ponieważ MARIA mówi, że pracuje na matrycy genetycznej DNA - chromosomów - która jest zakodowana w człowieku (matryca matka) dzieci można lepić jak plastelinę, bo nie przeszkadzają, dorosłych też można leczyć w ten sposób ale dorosły człowiek jest trudnym pacjentem, bo myśli negatywnie.
Uzdrawianie w stanie jasnowidzenia daje możliwość widzenia chorego miejsca i aury człowieka, gdzie pozwała ocenić, co dzieje się w ciele i zareagować. Klienci MARII wiedzą, że gdy coś takiego widzi wysyła natychmiast do lekarza i każe zrobić badania, gdyż jest jedną z niewielu bioterapeutek, którzy ściśle współpracują z Medycyną Konwencjonalną.
Ukończyła kurs u prof. WIRGI, by przybliżyć sobie metodę prof. SIMONTOWA w walce z rakiem. Poleca preparaty ziołowe, które mają działanie wspomagające i lecznicze, jest fanem medycyny chińskiej, twierdząc, że filozofia i medycyna Wschodu (Chiny, Tybet, Filipiny) jest medycyną przekazaną przez starożytnych. Szuka nowych rozwiązań i coraz to nowych rozwiązań terapeutycznych. Uważa, że człowiek jako istota to zagadka i trzeba go traktować kompleksowo, dlatego otworzyła Centrum Naturoterapii "MARIA" we Wrocławiu i współpracuje z najlepszymi bioterapeutami, hipnotyzerem, wróżkami, masażystami (Mau - Ri, Tybetański), psychologami, którzy przyjmują w Centrum oraz z ludźmi z zewnątrz, przede wszystkim lekarzami różnych specjalizacji.
Uważa, że przyszedł czas na rozwój duchowy i wiedzę o tym kim jesteśmy, skąd przyszliśmy i dokąd zmierzamy. Ożywia Wrocław spotkaniami‚ na których są wykłady z różnych dziedzin psychotroniki i medycyny niekonwencjonalnej, które cieszą się ogromną popularnością; Są to tak zwane "spotkania z MARIĄ" i odbywają się w pierwszą i trzecią środę miesiąca.
Nie można pominąć pracy MARII na polu jasnowidzenia. Ciągle zgłaszają się tłumy ludzi, którzy chcą wiedzieć co dalej zrobić ze swoim życiem, czy kocha i czy to ten lub ta itp. bo MARIA jest jak ją nazywają Lekarzem Dusz.
W swojej wiedzy o psychologii człowieka i jasnowidzeniu mówi, że dłoń i twarz człowieka to mapa topograficzna, na której jest wszystko co dzieje się z człowiekiem fizycznie i psychicznie, tylko trzeba umieć z niej czytać. Nie ma ludzi złych, są tylko zagubieni i obrażeni na Pana Boga. Można im wszystko wytłumaczyć i wskazać światełko w tunelu ku lepszemu. Bóg kocha wszystkich jednakowo tylko my sami nie umiemy tego zobaczyć. Dużo zła mamy z dzieciństwa, które przeważnie trzeba przeanalizować i zmienić sposób podejścia do siebie i świata. To może zmienić nasze partnerstwo, uczucia, finanse - po prostu całe życie.
Ważną dziedziną jej pracy jest doradztwo biznesowe, gdzie ludzie prowadzący interesy przekonali się na wzór zachodni, że dobry konsultant - jasnowidz jest kimś bezcennym dla firmy.
U MARII na konsultację nieraz czeka się bardzo długo w kolejce, ale zawsze warto. Jedna z wielu firm wrocławskich "używa Marii" jak mówią już od 7 lat w czterech oddziałach w różnych miejscach Polski, nazywając ją tajną bronią.
Często też pomaga policji i osobom cywilnym w szukaniu skradzionych samochodów - jest to na tak szeroką skalę, że bym musiała pracować 24 godz. na dobę, a i tak kończę pracę często po północy. -mówi MARIA. Dobrze, że od kilku lat wspomaga mi mój maż Mieczysław jako bioterapeuta, a od dwóch lat córka Katarzyna KRAWIEC - po urodzeniu trzeciego dziecka zaczęła jesnowidzieć, ukończyła Szkołę Prognozowania w Łodzi z wyróżnieniem. I jak MARIA mówi, będzie moim następcą.
Kasia wróży z kart Tarota, uczy się astrologii. Jest także numerologiem. Interesuje się psychologią.
MARIA w jednym z wywiadów prasowych gdy proszono ją, by dała receptę dla ludzi, którzy będą o niej czytać powiedziała: Myśl człowieka jest twórczym artystycznym pędzlem umysłu, paletą barw to nasze czakry - malują kolory naszej aury życia w zależności od proporcji duszy, ciała i umysłu. Dlatego MARIA rozwija w sobie siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być dla Ciebie tarczą ochronną.
Całą schedę po wspaniałej i słynnej już mamie przejmuje jej córka Kasia KRAWIEC - od najmłodszych lat wychowywana w środowisku magii i parapsychologii. Już przeszło 8 lat zajmuje się układaniem kart Tarota, dochodząc do niebywałej wprawy. Kasia jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Programowania oraz różnych kursów kwalifikacyjnych. Może siebie więc nazywać psychologiem, ekonomistą i wróżem.
Od 13 lat jest już żoną, matką, a jej pasją jest dom rodzinny i oczywiście układanie kart Tarota. Ale wróżba to nie tylko układanie kart, to rozmowa z drugim człowiekiem, pomoc, współpraca w odnajdywaniu samego siebie i rozwiązywanie najcięższych nawet problemów.
Katarzyna KRAWIEC przed dwoma laty otworzyła we Wrocławiu swój własny gabinet przy ul. Sępa Szarzyńskiego 67, gdzie współpracuje z medycyną niekonwencjonalną, dobierając sobie najlepszych współpracowników. Często też można ją spotkać w różnych miastach na targach ezoterycznych, gdzie zajmuje się również bioterapią.
Ukończyła w międzyczasie kursy Reiki, numerologii i Feng - shui u najlepszych wykładowców. Sama też organizuje kursy Tarota i numerologii.
Osoby chcące się porozumieć z Katarzyną KRAWIEC mogą dzwonić na wrocławski nr telefonu: (071) 372 17 94 i 0604 231 336.
W gabinecie "MARIA" przyjmuje pacjentów znany i doświadczony healer Mieczysław PACANEK. Jest nielicznym bioenergoterapeutą w Polsce, który z oczekiwanym skutkiem leczy zadawnione silne migreny; nawet kilkuletnie. Radiestezyjnie określa cieki wodne w pomieszczeniach, pomagając w doborze odpowiednich odpromienników. Radiestezyjnie dobiera też starannie preparaty ziołowe, które likwidują (po bioterapii) nawet najcięższe schorzenia.
Osoby, które trafiają do wrocławskiego uzdrowiciela -czy to dorośli czy też dzieci, podczas zabiegów widzą jasność lub rozmaite kolory, albo wydaje im się, że fruwają w tunelu pełnym światła. Dzieci po urazach poporodowych, znerwicowane nastolatki, dorośli z depresjami, lękami, kobiety źle znoszące meneopauzę, uczniowie i studenci przed egzaminami, wszyscy oni wracają za sprawą pana PACANKA do równowagi, uspokajają się, zapamiętują nauczone definicje i koncentrują się.
Po zabiegu u wrocławskiego uzdrowiciela ustępują: moczenie nocne, migreny, nerwice, kłopoty ze słuchem i szereg innych schorzeń. Pan Mieczysław zdobywa sobie coraz więcej pacjentów, a zwłaszcza ludzi starszych, którzy potrzebują szczególnej pomocy i opieki. Specjalizuje się we wspomaganiu leczenia tradycyjnego tzn. lekarz plus bioterapeuta, a zwłaszcza w bardzo ciężkich schorzeniach jakimi są nowotwory płuc.
Dzięki zabiegom pana Mieczysława duży procent tych pacjentów powraca do zdrowia.

Najbliższe spotkania
Brak najbliższych spotkań
Produkty naturalne i zioła
Minerały